Ter Heyde Wintercompetitie 2021-2022


Dubbel Gemengd 30 Punten

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# gewonnen
games
# verloren
games
Verschil
1 Yenthe Bebenek-Mathis Meermans 6 2 26 18 8
2 Kaat Mertens-Joppe Nuyts 3 1 17 4 13
3 Julie Leenders-Stijn Mertens 3 1 12 10 2
4 Marjan Smouts-Jiri Verbylen 1 1 10 12 -2
5 Hilde Gybels-Kim Claes 1 1 8 11 -3
6 Iris Woestenborghs-reggy daems 1 1 10 15 -5
7 Amélyne Liekens-Lucas Van de Water 1 1 4 17 -13
8 Tiny Nys-Maarten Puls 0 0 0 0 0
9 Seppe Haerens-Dominique Donders 0 0 0 0 0



wedstrijden


Iris Woestenborghs, reggy daems
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5001 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Iris Woestenborghs, reggy daems zo 14-11-2021 13:00 T2 15-10 
5298 Julie Leenders, Stijn Mertens Iris Woestenborghs, reggy daems zo 05-12-2021 14:30 T4  
5054 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Iris Woestenborghs, reggy daems za 18-12-2021 13:00 T3  
5345 Hilde Gybels, Kim Claes Iris Woestenborghs, reggy daems za 08-01-2022 14:30 T1  
5310 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Iris Woestenborghs, reggy daems zo 09-01-2022 14:30 T3  
5367 Seppe Haerens, Dominique Donders Iris Woestenborghs, reggy daems za 05-02-2022 16:00 Ballon  
4946 Marjan Smouts, Jiri Verbylen Iris Woestenborghs, reggy daems zo 13-03-2022 14:30 T1  
4985 Tiny Nys, Maarten Puls Iris Woestenborghs, reggy daems zo 20-03-2022 14:30 T4  



Marjan Smouts, Jiri Verbylen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5299 Julie Leenders, Stijn Mertens Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 14-11-2021 14:30 T1 12-10 
5368 Seppe Haerens, Dominique Donders Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 12-12-2021 14:30 T2  
4986 Tiny Nys, Maarten Puls Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 19-12-2021 14:30 T1  
5002 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 09-01-2022 14:30 T4  
5311 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 30-01-2022 14:30 T3  
5346 Hilde Gybels, Kim Claes Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 06-02-2022 16:00 T2  
4946 Marjan Smouts, Jiri Verbylen Iris Woestenborghs, reggy daems zo 13-03-2022 14:30 T1  
5055 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Marjan Smouts, Jiri Verbylen      



Tiny Nys, Maarten Puls
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
4986 Tiny Nys, Maarten Puls Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 19-12-2021 14:30 T1  
5369 Seppe Haerens, Dominique Donders Tiny Nys, Maarten Puls za 08-01-2022 14:30 T3  
5056 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Tiny Nys, Maarten Puls za 15-01-2022 14:30 T2  
5347 Hilde Gybels, Kim Claes Tiny Nys, Maarten Puls za 22-01-2022 14:30 T3  
5003 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Tiny Nys, Maarten Puls zo 30-01-2022 13:00 T2  
5300 Julie Leenders, Stijn Mertens Tiny Nys, Maarten Puls zo 06-02-2022 14:30 Ballon  
5312 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Tiny Nys, Maarten Puls za 05-03-2022 13:00 Ballon  
4985 Tiny Nys, Maarten Puls Iris Woestenborghs, reggy daems zo 20-03-2022 14:30 T4  



Yenthe Bebenek, Mathis Meermans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5348 Hilde Gybels, Kim Claes Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 07-11-2021 14:30 T2 8-11 
5001 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Iris Woestenborghs, reggy daems zo 14-11-2021 13:00 T2 15-10 
5002 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 09-01-2022 14:30 T4  
5313 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 16-01-2022 13:00 T1  
5003 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Tiny Nys, Maarten Puls zo 30-01-2022 13:00 T2  
5057 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 27-02-2022 13:00 T1  
5301 Julie Leenders, Stijn Mertens Yenthe Bebenek, Mathis Meermans za 05-03-2022 17:30 Ballon  
5370 Seppe Haerens, Dominique Donders Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 13-03-2022 13:00 T2  



Amélyne Liekens, Lucas Van de Water
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5314 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 04-12-2021 13:00 T1 17-4 
5054 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Iris Woestenborghs, reggy daems za 18-12-2021 13:00 T3  
5056 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Tiny Nys, Maarten Puls za 15-01-2022 14:30 T2  
5302 Julie Leenders, Stijn Mertens Amélyne Liekens, Lucas Van de Water zo 23-01-2022 14:30 Ballon  
5057 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 27-02-2022 13:00 T1  
5349 Hilde Gybels, Kim Claes Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 12-03-2022 14:30 T2  
5371 Seppe Haerens, Dominique Donders Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 19-03-2022 13:00 T3  
5055 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Marjan Smouts, Jiri Verbylen      



Julie Leenders, Stijn Mertens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5299 Julie Leenders, Stijn Mertens Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 14-11-2021 14:30 T1 12-10 
5298 Julie Leenders, Stijn Mertens Iris Woestenborghs, reggy daems zo 05-12-2021 14:30 T4  
5373 Seppe Haerens, Dominique Donders Julie Leenders, Stijn Mertens za 22-01-2022 17:30 Ballon  
5302 Julie Leenders, Stijn Mertens Amélyne Liekens, Lucas Van de Water zo 23-01-2022 14:30 Ballon  
5351 Hilde Gybels, Kim Claes Julie Leenders, Stijn Mertens zo 30-01-2022 14:30 Ballon  
5300 Julie Leenders, Stijn Mertens Tiny Nys, Maarten Puls zo 06-02-2022 14:30 Ballon  
5301 Julie Leenders, Stijn Mertens Yenthe Bebenek, Mathis Meermans za 05-03-2022 17:30 Ballon  
5316 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Julie Leenders, Stijn Mertens zo 27-03-2022 14:30 Ballon  



Kaat Mertens, Joppe Nuyts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5314 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 04-12-2021 13:00 T1 17-4 
5374 Seppe Haerens, Dominique Donders Kaat Mertens, Joppe Nuyts za 18-12-2021 13:00 T2  
5310 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Iris Woestenborghs, reggy daems zo 09-01-2022 14:30 T3  
5313 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 16-01-2022 13:00 T1  
5311 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 30-01-2022 14:30 T3  
5312 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Tiny Nys, Maarten Puls za 05-03-2022 13:00 Ballon  
5352 Hilde Gybels, Kim Claes Kaat Mertens, Joppe Nuyts zo 13-03-2022 14:30 Ballon  
5316 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Julie Leenders, Stijn Mertens zo 27-03-2022 14:30 Ballon  



Hilde Gybels, Kim Claes
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5348 Hilde Gybels, Kim Claes Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 07-11-2021 14:30 T2 8-11 
5345 Hilde Gybels, Kim Claes Iris Woestenborghs, reggy daems za 08-01-2022 14:30 T1  
5347 Hilde Gybels, Kim Claes Tiny Nys, Maarten Puls za 22-01-2022 14:30 T3  
5351 Hilde Gybels, Kim Claes Julie Leenders, Stijn Mertens zo 30-01-2022 14:30 Ballon  
5346 Hilde Gybels, Kim Claes Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 06-02-2022 16:00 T2  
5349 Hilde Gybels, Kim Claes Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 12-03-2022 14:30 T2  
5352 Hilde Gybels, Kim Claes Kaat Mertens, Joppe Nuyts zo 13-03-2022 14:30 Ballon  
5375 Seppe Haerens, Dominique Donders Hilde Gybels, Kim Claes za 26-03-2022 14:30 T2  



Seppe Haerens, Dominique Donders
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5368 Seppe Haerens, Dominique Donders Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 12-12-2021 14:30 T2  
5374 Seppe Haerens, Dominique Donders Kaat Mertens, Joppe Nuyts za 18-12-2021 13:00 T2  
5369 Seppe Haerens, Dominique Donders Tiny Nys, Maarten Puls za 08-01-2022 14:30 T3  
5373 Seppe Haerens, Dominique Donders Julie Leenders, Stijn Mertens za 22-01-2022 17:30 Ballon  
5367 Seppe Haerens, Dominique Donders Iris Woestenborghs, reggy daems za 05-02-2022 16:00 Ballon  
5370 Seppe Haerens, Dominique Donders Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 13-03-2022 13:00 T2  
5371 Seppe Haerens, Dominique Donders Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 19-03-2022 13:00 T3  
5375 Seppe Haerens, Dominique Donders Hilde Gybels, Kim Claes za 26-03-2022 14:30 T2