Ter Heyde Wintercompetitie 2021-2022


Dubbel Gemengd 30 Punten

stand

  Ploeg Punten # Gespeelde
Wedstrijden
# gewonnen
games
# verloren
games
Verschil
1 Yenthe Bebenek-Mathis Meermans 18 8 101 72 29
2 Tiny Nys-Maarten Puls 18 8 96 83 13
3 Kaat Mertens-Joppe Nuyts 16 6 84 53 31
4 Hilde Gybels-Kim Claes 16 7 77 65 12
5 Iris Woestenborghs-reggy daems 15 7 97 81 16
6 Seppe Haerens-Dominique Donders 15 7 71 73 -2
7 Julie Leenders-Stijn Mertens 12 7 75 84 -9
8 Amélyne Liekens-Lucas Van de Water 8 6 42 103 -61
9 Marjan Smouts-Jiri Verbylen 6 6 47 76 -29



wedstrijden


Iris Woestenborghs, reggy daems
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5001 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Iris Woestenborghs, reggy daems zo 14-11-2021 13:00 T2 15-10 
5298 Julie Leenders, Stijn Mertens Iris Woestenborghs, reggy daems zo 05-12-2021 14:30 T4 7-18 
5345 Hilde Gybels, Kim Claes Iris Woestenborghs, reggy daems za 08-01-2022 14:30 T1 13-11 
5310 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Iris Woestenborghs, reggy daems zo 09-01-2022 14:30 T3 12-15 
5054 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Iris Woestenborghs, reggy daems za 29-01-2022 13:00 T3 11-18 
5367 Seppe Haerens, Dominique Donders Iris Woestenborghs, reggy daems za 05-02-2022 14:30 T3 12-11 
4985 Tiny Nys, Maarten Puls Iris Woestenborghs, reggy daems zo 13-03-2022 13:00 T4 11-14 
4946 Marjan Smouts, Jiri Verbylen Iris Woestenborghs, reggy daems      



Marjan Smouts, Jiri Verbylen
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5299 Julie Leenders, Stijn Mertens Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 14-11-2021 14:30 T1 12-10 
5368 Seppe Haerens, Dominique Donders Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 12-12-2021 14:30 T2 13-8 
4986 Tiny Nys, Maarten Puls Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 23-01-2022 16:00 Ballon1 14-7 
5311 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 30-01-2022 14:30 T3 13-8 
5002 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 06-02-2022 13:00 T1 12-9 
5346 Hilde Gybels, Kim Claes Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 20-03-2022 16:00 Ballon2 12-5 
4946 Marjan Smouts, Jiri Verbylen Iris Woestenborghs, reggy daems      
5055 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Marjan Smouts, Jiri Verbylen      



Tiny Nys, Maarten Puls
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5312 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Tiny Nys, Maarten Puls za 23-10-2021 16:00 Ballon1 15-8 
5369 Seppe Haerens, Dominique Donders Tiny Nys, Maarten Puls za 08-01-2022 14:30 T3 8-14 
5056 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Tiny Nys, Maarten Puls za 22-01-2022 13:00 T1 9-17 
4986 Tiny Nys, Maarten Puls Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 23-01-2022 16:00 Ballon1 14-7 
5003 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Tiny Nys, Maarten Puls zo 30-01-2022 13:00 T2 9-10 
5300 Julie Leenders, Stijn Mertens Tiny Nys, Maarten Puls zo 06-02-2022 14:30 Ballon1 8-15 
4985 Tiny Nys, Maarten Puls Iris Woestenborghs, reggy daems zo 13-03-2022 13:00 T4 11-14 
5347 Hilde Gybels, Kim Claes Tiny Nys, Maarten Puls zo 27-03-2022 16:00 T3 13-7 



Yenthe Bebenek, Mathis Meermans
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5348 Hilde Gybels, Kim Claes Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 07-11-2021 14:30 T2 8-11 
5001 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Iris Woestenborghs, reggy daems zo 14-11-2021 13:00 T2 15-10 
5313 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 16-01-2022 13:00 T1 15-10 
5003 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Tiny Nys, Maarten Puls zo 30-01-2022 13:00 T2 9-10 
5057 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 30-01-2022 17:30 T4 1-21 
5002 Yenthe Bebenek, Mathis Meermans Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 06-02-2022 13:00 T1 12-9 
5370 Seppe Haerens, Dominique Donders Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 13-03-2022 13:00 T2 11-9 
5301 Julie Leenders, Stijn Mertens Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 20-03-2022 16:00 T3 8-14 



Amélyne Liekens, Lucas Van de Water
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5314 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 04-12-2021 13:00 T1 17-4 
5056 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Tiny Nys, Maarten Puls za 22-01-2022 13:00 T1 9-17 
5054 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Iris Woestenborghs, reggy daems za 29-01-2022 13:00 T3 11-18 
5057 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 30-01-2022 17:30 T4 1-21 
5349 Hilde Gybels, Kim Claes Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 12-03-2022 14:30 T2 8-12 
5302 Julie Leenders, Stijn Mertens Amélyne Liekens, Lucas Van de Water zo 13-03-2022 14:30 Ballon1 22-5 
5055 Amélyne Liekens, Lucas Van de Water Marjan Smouts, Jiri Verbylen      
5371 Seppe Haerens, Dominique Donders Amélyne Liekens, Lucas Van de Water      



Julie Leenders, Stijn Mertens
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5299 Julie Leenders, Stijn Mertens Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 14-11-2021 14:30 T1 12-10 
5298 Julie Leenders, Stijn Mertens Iris Woestenborghs, reggy daems zo 05-12-2021 14:30 T4 7-18 
5300 Julie Leenders, Stijn Mertens Tiny Nys, Maarten Puls zo 06-02-2022 14:30 Ballon1 8-15 
5302 Julie Leenders, Stijn Mertens Amélyne Liekens, Lucas Van de Water zo 13-03-2022 14:30 Ballon1 22-5 
5373 Seppe Haerens, Dominique Donders Julie Leenders, Stijn Mertens zo 13-03-2022 17:30 Ballon1 11-7 
5351 Hilde Gybels, Kim Claes Julie Leenders, Stijn Mertens zo 20-03-2022 13:00 T1 11-11 
5301 Julie Leenders, Stijn Mertens Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 20-03-2022 16:00 T3 8-14 
5316 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Julie Leenders, Stijn Mertens      



Kaat Mertens, Joppe Nuyts
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5312 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Tiny Nys, Maarten Puls za 23-10-2021 16:00 Ballon1 15-8 
5314 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 04-12-2021 13:00 T1 17-4 
5310 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Iris Woestenborghs, reggy daems zo 09-01-2022 14:30 T3 12-15 
5313 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 16-01-2022 13:00 T1 15-10 
5311 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 30-01-2022 14:30 T3 13-8 
5374 Seppe Haerens, Dominique Donders Kaat Mertens, Joppe Nuyts za 26-02-2022 13:00 T1 8-12 
5316 Kaat Mertens, Joppe Nuyts Julie Leenders, Stijn Mertens      
5352 Hilde Gybels, Kim Claes Kaat Mertens, Joppe Nuyts      



Hilde Gybels, Kim Claes
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5348 Hilde Gybels, Kim Claes Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 07-11-2021 14:30 T2 8-11 
5345 Hilde Gybels, Kim Claes Iris Woestenborghs, reggy daems za 08-01-2022 14:30 T1 13-11 
5375 Seppe Haerens, Dominique Donders Hilde Gybels, Kim Claes zo 06-02-2022 14:30 T4 8-12 
5349 Hilde Gybels, Kim Claes Amélyne Liekens, Lucas Van de Water za 12-03-2022 14:30 T2 8-12 
5351 Hilde Gybels, Kim Claes Julie Leenders, Stijn Mertens zo 20-03-2022 13:00 T1 11-11 
5346 Hilde Gybels, Kim Claes Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 20-03-2022 16:00 Ballon2 12-5 
5347 Hilde Gybels, Kim Claes Tiny Nys, Maarten Puls zo 27-03-2022 16:00 T3 13-7 
5352 Hilde Gybels, Kim Claes Kaat Mertens, Joppe Nuyts      



Seppe Haerens, Dominique Donders
nr ploeg 1 ploeg 2 tijdstip plein uitslag
5368 Seppe Haerens, Dominique Donders Marjan Smouts, Jiri Verbylen zo 12-12-2021 14:30 T2 13-8 
5369 Seppe Haerens, Dominique Donders Tiny Nys, Maarten Puls za 08-01-2022 14:30 T3 8-14 
5367 Seppe Haerens, Dominique Donders Iris Woestenborghs, reggy daems za 05-02-2022 14:30 T3 12-11 
5375 Seppe Haerens, Dominique Donders Hilde Gybels, Kim Claes zo 06-02-2022 14:30 T4 8-12 
5374 Seppe Haerens, Dominique Donders Kaat Mertens, Joppe Nuyts za 26-02-2022 13:00 T1 8-12 
5370 Seppe Haerens, Dominique Donders Yenthe Bebenek, Mathis Meermans zo 13-03-2022 13:00 T2 11-9 
5373 Seppe Haerens, Dominique Donders Julie Leenders, Stijn Mertens zo 13-03-2022 17:30 Ballon1 11-7 
5371 Seppe Haerens, Dominique Donders Amélyne Liekens, Lucas Van de Water